Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5033
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€111.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5033
- SKU: FR-11212570453
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5033
| SKU | ZO-5033 |
|---|---|
| EAN | 5400470168470 |
| Weight | 4.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 2cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® 'Clara' Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-7515





