Orphelia Signature Silver Stud Earrings ZO-7517
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€40.00
€67.00
- Orphelia Signature Silver Stud Earrings ZO-7517
- SKU: FR-11212577179
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Signature Silver Stud Earrings ZO-7517
| SKU | ZO-7517 |
|---|---|
| EAN | 5415190134803 |
| Weight | 2 grams |
| Model Name | Signature |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.1cm |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 14 |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.1cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.1cm |







