Orphelia Dazzle Silver Stud Earrings ZO-7518/R
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€59.00
- Orphelia Dazzle Silver Stud Earrings ZO-7518/R
- SKU: FR-11212574937
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Dazzle Silver Stud Earrings ZO-7518/R
| SKU | ZO-7518/R |
|---|---|
| EAN | 5415190139686 |
| Weight | 2.8 grams |
| Model Name | Dazzle |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.1cm |
| Gem Color | Red |
| Gem Quantity | 10 |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |







