Orphelia Dazzle Silver Stud Earrings ZO-7518/B
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€58.00
- Orphelia Dazzle Silver Stud Earrings ZO-7518/B
- SKU: FR-11212576058
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Dazzle Silver Stud Earrings ZO-7518/B
| SKU | ZO-7518/B |
|---|---|
| EAN | 5415190139679 |
| Weight | 2.8 grams |
| Model Name | Dazzle |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.1cm |
| Gem Color | Blue |
| Gem Quantity | 10 |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® 'Clara' Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-7515






