Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Rose PEN-2065-ROSE
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€95.00
€186.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Rose PEN-2065-ROSE
- SKU: FR-11212568211
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Rose PEN-2065-ROSE
| SKU | PEN-2065-ROSE |
|---|---|
| EAN | 5400470078564 |
| Weight | 11 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 6cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 60cm |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4613
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5033


