Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4815
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€47.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4815
- SKU: FR-11211761091
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4815
| SKU | ZH-4815 |
|---|---|
| EAN | 5400470245164 |
| Weight | 2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4578
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Gold ZH-6032/2
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4606


