Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-6041/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€79.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-6041/1
- SKU: FR-11211774543
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-6041/1
| SKU | ZH-6041/1 |
|---|---|
| EAN | 5415190016574 |
| Weight | 6.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Rose |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Black ZH-6034/3
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-6021/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Black ZH-4839




