Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver PEN-2082
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€42.00
€102.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver PEN-2082
- SKU: FR-11211772301
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver PEN-2082
| SKU | PEN-2082 |
|---|---|
| EAN | 5400470075983 |
| Weight | 2.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5796
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4727





