Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4709
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€69.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4709
- SKU: FR-11211773422
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4709
| SKU | ZH-4709 |
|---|---|
| EAN | 5400470170664 |
| Weight | 4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 5.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5796
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4727


