Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4416
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€111.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4416
- SKU: FR-11211775664
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4416
| SKU | ZH-4416 |
|---|---|
| EAN | 5400470643076 |
| Weight | 11.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 43cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Black ZH-4839
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5796


