Orphelia Orphelia® 'Clara' Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-7515
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€79.00
- Orphelia Orphelia® 'Clara' Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-7515
- SKU: FR-11212581663
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® 'Clara' Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-7515
| SKU | ZO-7515 |
|---|---|
| EAN | 5415190134766 |
| Weight | 4.6 grams |
| Model Name | Clara |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 12 |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 8.0-8.5mm |
| Width | 0.8cm |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® 'Clara' Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-7515





