Orphelia Elisabeth Silver Stud Earrings ZO-7511
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€60.00
- Orphelia Elisabeth Silver Stud Earrings ZO-7511
- SKU: FR-11212587268
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Elisabeth Silver Stud Earrings ZO-7511
| SKU | ZO-7511 |
|---|---|
| EAN | 5415190134711 |
| Weight | 3.2 grams |
| Model Name | Elisabeth |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.2cm |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 8 |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 6.0-6.5mm |
| Width | 1.1cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |







