Orphelia Sparkle Silver Drop Earrings ZO-7512
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€72.00
- Orphelia Sparkle Silver Drop Earrings ZO-7512
- SKU: FR-11212586147
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Sparkle Silver Drop Earrings ZO-7512
| SKU | ZO-7512 |
|---|---|
| EAN | 5415190134728 |
| Weight | 3.6 grams |
| Model Name | Sparkle |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 4 |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 1.5cm |
| Metal Color | Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 6.0-6.5mm |
| Width | 1.2cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |






