Orphelia Mathilde Silver Stud Earrings ZO-7510/G
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€59.00
- Orphelia Mathilde Silver Stud Earrings ZO-7510/G
- SKU: FR-11212588389
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Mathilde Silver Stud Earrings ZO-7510/G
| SKU | ZO-7510/G |
|---|---|
| EAN | 5415190134704 |
| Weight | 2.2 grams |
| Model Name | Mathilde |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Charm Shape | Drop |
| Charm Type | Fantasy Pendant |
| Diameter | 0.8cm |
| Heigth | 170cm |
| Gem Color | Red |
| Gem Quantity | 3 |
| Gem Type1 | Zirconium |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 0.8cm |
| Metal Color | Silver/Gold |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 5.0-5.5mm |
| Width | 1cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |






