Orphelia Mathilde Silver Stud Earrings ZO-7510
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€48.00
- Orphelia Mathilde Silver Stud Earrings ZO-7510
- SKU: FR-11212589510
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Mathilde Silver Stud Earrings ZO-7510
| SKU | ZO-7510 |
|---|---|
| EAN | 5415190134698 |
| Weight | 2.2 grams |
| Model Name | Mathilde |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 0.8cm |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 0.8cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 5.0-5.5mm |
| Width | 1cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |







