Orphelia Maxime Silver Drop Earrings ZO-7514
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€77.00
- Orphelia Maxime Silver Drop Earrings ZO-7514
- SKU: FR-11212582784
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Maxime Silver Drop Earrings ZO-7514
| SKU | ZO-7514 |
|---|---|
| EAN | 5415190134759 |
| Weight | 3.8 grams |
| Model Name | Maxime |
| Brand | Orphelia |
| Gem Type | Zirconium |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 4 |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | White |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl Size | 7.0-7.5mm |
| Width | 0.7cm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |







