Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4610
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€82.00
- Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4610
- SKU: FR-11212249847
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Pendant With Chain ZH-4610
| SKU | ZH-4610 |
|---|---|
| EAN | 5415190128581 |
| Weight | 2.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type1 | Pearl |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | White |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4358
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5652





