Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6010
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€84.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6010
- SKU: FR-11212262178
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6010
| SKU | ZH-6010 |
|---|---|
| EAN | 5415190010756 |
| Weight | 5.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 3.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5885
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Rose ZA-7175/RG
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4560




