Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver ZA-1870
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€96.00
€168.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver ZA-1870
- SKU: FR-11212261057
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver ZA-1870
| SKU | ZA-1870 |
|---|---|
| EAN | 5400470008776 |
| Weight | 13.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Diameter | 6cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Bracelet |
| Length | 6cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5885
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Rose ZA-7175/RG
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4560




