Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7285/RG
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€55.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7285/RG
- SKU: FR-11212536823
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7285/RG
| SKU | ZH-7285/RG |
|---|---|
| EAN | 5415190082456 |
| Weight | 2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_color | White |
| Material_type | Mother Of Pearl |
| Metal Color | Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver ZA-1810/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver EAR-2083




