Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7242
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€27.00
€55.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7242
- SKU: FR-11212543549
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7242
| SKU | ZH-7242 |
|---|---|
| EAN | 5415190079869 |
| Weight | 3.49 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black and white |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |



