Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7398
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€74.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7398
- SKU: FR-11212554759
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7398
| SKU | ZA-7398 |
|---|---|
| EAN | 5415190105810 |
| Weight | 7.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Diameter | 5.8cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Bracelet |
| Length | 5.8cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7398
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4506
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4540



