Orphelia Ida Silver Chain With Pendant ZH-7521
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€17.00
€29.00
- Orphelia Ida Silver Chain With Pendant ZH-7521
- SKU: FR-11212553638
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Ida Silver Chain With Pendant ZH-7521
| SKU | ZH-7521 |
|---|---|
| EAN | 5415190139891 |
| Weight | 3 grams |
| Model Name | Ida |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Type | Zirconium |
| Chain Type | Spiga |
| Gem Color | White |
| Gem Quantity | 8 |
| Heigth | 1.3cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4532
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4505





