Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4506
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€119.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4506
- SKU: FR-11212557001
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4506
| SKU | ZH-4506 |
|---|---|
| EAN | 5400470094885 |
| Weight | 6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 40cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | Grey |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
| Width | 1.5cm |





