Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7216
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€75.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7216
- SKU: FR-11212524492
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-7216
| SKU | ZH-7216 |
|---|---|
| EAN | 5415190069792 |
| Weight | 6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7194
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4496





