Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - White ZH-4496
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€66.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - White ZH-4496
- SKU: FR-11212532339
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant With Chain - White ZH-4496
| SKU | ZH-4496 |
|---|---|
| EAN | 5400470091105 |
| Weight | 4.65 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 4cm |
| Product Type | Pendant With Chain |
| Length | 44cm |
| Metal Color | White |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |





