Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6044/1
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€37.00
€69.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6044/1
- SKU: FR-11212480773
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-6044/1
| SKU | ZH-6044/1 |
|---|---|
| EAN | 5415190017670 |
| Weight | 1.75 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Red |
| Heigth | 1cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-7010
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5940





