Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4572
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€44.00
€81.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4572
- SKU: FR-11212481894
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4572
| SKU | ZH-4572 |
|---|---|
| EAN | 5400470099200 |
| Weight | 11 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black |
| Heigth | 2.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5940





