Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4792
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€67.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4792
- SKU: FR-11212307018
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4792
| SKU | ZH-4792 |
|---|---|
| EAN | 5400470244174 |
| Weight | 1.27 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Size | 6.0-6.5mm |
| Pearl type | Freshwater-Cultured Pearl |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4744
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4385
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Bracelet - Silver/Rose ZA-7211/RG
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5003

