Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5662
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€64.00
€136.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5662
- SKU: FR-11212317107
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5662
| SKU | ZO-5662 |
|---|---|
| EAN | 5400470642246 |
| Weight | 2.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1cm |
| Diamond Quantity | 4 |
| Gem Color | Blue |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4622




