Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4673
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€72.00
€146.00
- Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4673
- SKU: FR-11212319349
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Women's Chain With Pendant ZH-4673
| SKU | ZH-4673 |
|---|---|
| EAN | 5400470169033 |
| Weight | 10.7 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | Black |
| Heigth | 3.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 3.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5120
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Necklace - Rose ZK-7176/RG





