Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-1992
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€54.00
€125.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-1992
- SKU: FR-11212222943
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver EAR-1992
| SKU | EAR-1992 |
|---|---|
| EAN | 5400470006987 |
| Weight | 4.5 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.6cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.6cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | Beige |
| Pearl Shape | Round |
| Width | 1.2cm |
| Pearl type | Synthetic Pearl |







