Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Rose ZO-5835
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€98.00
€166.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Rose ZO-5835
- SKU: FR-11211859739
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver/Rose ZO-5835
| SKU | ZO-5835 |
|---|---|
| EAN | 5400470080123 |
| Weight | 7.4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 2cm |
| Heigth | 2cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 2cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4689
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4486
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5236



