Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5236
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€18.00
€36.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5236
- SKU: FR-11211872070
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5236
| SKU | ZO-5236 |
|---|---|
| EAN | 5400470252162 |
| Weight | 3.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.9cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.9cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5937






