Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4486
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€39.00
€79.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4486
- SKU: FR-11211870949
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4486
| SKU | ZH-4486 |
|---|---|
| EAN | 5400470090238 |
| Weight | 4.85 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.9cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5236
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4283
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/Q
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5245


