Orphelia Silver Chain With Pendant ZK-7195
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€51.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZK-7195
- SKU: FR-11211868707
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZK-7195
| SKU | ZK-7195 |
|---|---|
| EAN | 5415190059397 |
| Weight | 3.9 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 1.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Rose |
| Metal Type | 925 Sterling Silver |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/Q
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5245
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5677
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4589



