Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5169
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€59.00
€100.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5169
- SKU: FR-11211792479
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5169
| SKU | ZO-5169 |
|---|---|
| EAN | 5400470213309 |
| Weight | 6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Hook |
| Heigth | 2.5cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Drop Earrings |
| Length | 2.5cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4691
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/V
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Black ZH-6038/2




