Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-6038/2
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€29.00
€63.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-6038/2
- SKU: FR-11211800326
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver/Black ZH-6038/2
| SKU | ZH-6038/2 |
|---|---|
| EAN | 5415190016482 |
| Weight | 4.6 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver/Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4666
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-4854/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5860




