Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5941
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€100.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5941
- SKU: FR-11211803689
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Hoop Earrings - Silver ZO-5941
| SKU | ZO-5941 |
|---|---|
| EAN | 5400470121437 |
| Weight | 4.66 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Snap-Lock |
| Diameter | 2.3cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Length | 2.3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.3cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5860
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5112





