Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7011
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€24.00
€50.00
- Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7011
- SKU: FR-11211802568
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Chain With Pendant ZH-7011
| SKU | ZH-7011 |
|---|---|
| EAN | 5415190030037 |
| Weight | 1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42+3cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.7cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4666
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Rose ZH-4854/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5860



