Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5940
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€37.00
€63.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5940
- SKU: FR-11212486378
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5940
| SKU | ZO-5940 |
|---|---|
| EAN | 5400470121383 |
| Weight | 3.45 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Butterfly |
| Diameter | 1.6cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Stud Earrings |
| Length | 1.6cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5940





