Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver PEN-1992
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€45.00
€102.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver PEN-1992
- SKU: FR-11212470684
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver PEN-1992
| SKU | PEN-1992 |
|---|---|
| EAN | 5400470010342 |
| Weight | 4 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Pearl Color | Beige |
| Pearl Shape | Round |
| Pearl type | Synthetic Pearl |
| Width | 1cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver/Rose ZO-5194
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4435





