Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4744
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€19.00
€46.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4744
- SKU: FR-11212310381
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4744
| SKU | ZH-4744 |
|---|---|
| EAN | 5400470178011 |
| Weight | 4.3 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.2cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Gold PEN-1901-B
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4849
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5621




