Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4556
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€47.00
€104.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4556
- SKU: FR-11212135505
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4556
| SKU | ZH-4556 |
|---|---|
| EAN | 5400470099057 |
| Weight | 10 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 2.4cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Material_type | Mother Of Pearl |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.8cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/F






