Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4493
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€84.00
€158.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4493
- SKU: FR-11212144473
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4493
| SKU | ZH-4493 |
|---|---|
| EAN | 5400470090870 |
| Weight | 14.64 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 5.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 42cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/F
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Drop Earrings - Silver ZO-5028




