Orphelia Silver Necklace ZK-7261
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€27.00
€49.00
- Orphelia Silver Necklace ZK-7261
- SKU: FR-11212146715
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Necklace ZK-7261
| SKU | ZK-7261 |
|---|---|
| EAN | 5415190080094 |
| Weight | 3.8 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Gem Color | White |
| Heigth | 3cm |
| Product Type | Necklace |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.4cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4675
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4650
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4660
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4568


