Orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-ALPHA/F
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€23.00
€41.00
- Orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-ALPHA/F
- SKU: FR-11212147836
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZK-ALPHA/F
| SKU | ZK-alpha/F |
|---|---|
| EAN | 5415190055856 |
| Weight | 5.2 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Unisex |
| Gem Color | White |
| Heigth | 1.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 44cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 1.2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4675
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4650
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4660
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - Silver ZH-4568

