Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black ZH-6037/2
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€49.00
€92.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black ZH-6037/2
- SKU: FR-11211987533
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Black ZH-6037/2
| SKU | ZH-6037/2 |
|---|---|
| EAN | 5415190012903 |
| Weight | 10.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 5.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Black |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 4.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4699
orphelia Orphelia® Unisex's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-ALPHA/Y
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Silver ZO-5924




