Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4699
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€34.00
€79.00
- Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4699
- SKU: FR-11211998743
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain With Pendant - Silver ZH-4699
| SKU | ZH-4699 |
|---|---|
| EAN | 5400470170442 |
| Weight | 5.1 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Heigth | 4.5cm |
| Product Type | Chain with Pendant |
| Length | 45cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 2cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-6039
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5263/1
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4663
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZH-4562



