Orphelia Silver Hoop Earrings ZO-5077
Livraison gratuite dans le monde entier, hors taxes!
€94.00
€223.00
- Orphelia Silver Hoop Earrings ZO-5077
- SKU: FR-11211997622
- Catégorie: Orphelia
- Étiqueter: Orphelia
Caractéristiques principales et informations
Orphelia Silver Hoop Earrings ZO-5077
| SKU | ZO-5077 |
|---|---|
| EAN | 5400470171449 |
| Weight | 5.82 grams |
| Brand | Orphelia |
| Gender | Women |
| Back Finding | Snap-Lock |
| Diameter | 2cm |
| Gem Color | White |
| Product Type | Hoop Earrings |
| Length | 2cm |
| Metal Color | Silver |
| Metal Type | Zilver 925 |
| Width | 0.5cm |
Vous pourriez également aimer
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Pendant with Chain - White ZH-4481
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver ZK-2766
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Chain with Pendant - Silver/Rose ZH-6039
orphelia Orphelia® Women's Sterling Silver Stud Earrings - Rose ZO-5263/1

